Váš košík je prázdný
Nacházíte se v sekci: Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy


Práce MORA 

Česká značka MORA je lídrem v branži kuchyňských spotřebičů. Naše výrobky oslovují miliony zákazníků po celé Evropě svojí kvalitou a spolehlivostí. Podílejte se na úspěchu výrobků z MORA MORAVIA, staňte se součástí našeho týmu!


Telefonní seznam 

Telefonní seznamy a katalog firem, pravidelně aktualizované údaje o stovkách tisíc firem v ČR vč. mobilních telefonních čísel a informacích o bezbariérovém přístupu.


Hotel Alley Olomouc 

Ideální ubytování jak pro pracovní cesty, tak chvíle odpočinku. Výborná kuchyně, relax centrum, hlídané parkoviště, salónky pro firemní akce a školení - pojďte a vyberte si z nabídky našich služeb. Jste srdečně zváni!


Řezání laserem 

Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií - laserové řezání, cnc obrábění, svařování MIG a TIG, laserový popis.


Jazykové učebnice 

Nakladatelství a knihkupectví INFOA nabízí v e-shopu učebnice angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a mnoha dalších jazyků.


Apartmány v Jeseníkách 

Apartmány Modřínová Archa Jeseníky pro rodiny s dětmi.


Kopírky Canon 

Černobílé i barevné mulitfunkční stroje A3-A4 nabízí certifikovaný parnet Canon společnost Copyservis.


Obráběcí nástroje 

Verko - váš dodavatel nástrojů, nářadí a měřidel


Hotel Golf Resort Olomouc 

Hotel Golf Resort Olomouc nabízí opravdu výjimečné ubytování v blízkosti moravské metropole. Je zasazen na golfové hřiště v překrásném prostředí podhůří Oderských vrchů.


Vyhledávání:
Mimořádná nabídka

Tel.: 602 735 557, E-mail: balcarek@volny.cz
Copyright © 1990-2023 Balcárek VáhoServis | Všechna práva vyhrazena | Zajímavé odkazy