Váš košík je prázdný
Nacházíte se v sekci: Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy


Práce MORA 

Česká značka MORA je lídrem v branži kuchyňských spotřebičů. Naše výrobky oslovují miliony zákazníků po celé Evropě svojí kvalitou a spolehlivostí. Podílejte se na úspěchu výrobků z MORA MORAVIA, staňte se součástí našeho týmu!


Dovolená Chorvatsko 

Pojeďte s námi k nejbližšímu moři! Stovky nabídek ubytování v apartmánech, hotelích a resortech od Istrie po Dalmácii za příznivé ceny.


Telefonní seznam 

Telefonní seznamy a katalog firem, pravidelně aktualizované údaje o stovkách tisíc firem v ČR vč. mobilních telefonních čísel a informacích o bezbariérovém přístupu.


Hotel Alley Olomouc 

Ideální ubytování jak pro pracovní cesty, tak chvíle odpočinku. Výborná kuchyně, relax centrum, hlídané parkoviště, salónky pro firemní akce a školení - pojďte a vyberte si z nabídky našich služeb. Jste srdečně zváni!


Řezání laserem 

Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií - laserové řezání, cnc obrábění, svařování MIG a TIG, laserový popis.


Kamenictví 

Široký sortiment přírodního kamene (žula, mramor), více jak 80 druhů. Dodáváme v deskách různých tlouštěk (2-10 cm), zajistíme profilování a leštění hran.


Střešní zahrady 

Zelené střechy a střešní zahrady s dlouhou životností. Vegetační střechy Optigreen se zárukou vysoké kvality, efektivnosti a servisu.


Textilní galanterie 

Velkoobchod textilní galanterií s internetovým obchodem, která Vám zpříjemní nakupování. Doručení následující pracovní den v celé České republice.


Funstorm bundy 

Zimní snowboardová kolekce - ochranné pomůcky (přilby, chrániče zad, chrániče horní části těla), brýle, rukavice a široká streetwear kolekce letní i zimní.


Stavební firmy 

Stavební firma TOMEK zajišťuje kompletní projektovou a architektonickou přípravu zejména průmyslových staveb.


Jazykové učebnice 

Nakladatelství a knihkupectví INFOA nabízí v e-shopu učebnice angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a mnoha dalších jazyků.


Cestovní pojištění 

On-line prodej cestovního pojištěníléčebných výloh, pojištění cestovních zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu občana, pojištění storna cesty a úrazového pojištění.


Požární ochrana 

Kompletní služby v oblasti požární ochrany, certifikace ISO 9001, OHSAS a EMS. Prodej a servis hasicích přístrojů a hydrantů.


Zahradní architektura a krajinářství 

Zahrada Olomouc zajišťuje široký servis a to od projektování přes pěstování a dodávku okrasných rostlin po realizaci zahrad, parků, veřejné zeleně a krajinných úprav.


Fotovoltaické elektrárny 

Výstavba solárních systémů na volných plochách a rodinných domech.


Počítače 

Prodáváme stolní počítače a notebooky dle vlastní konfigurace i značkové (APPLE, ACER, ASUS, HP, IBM, DELL a další) a komponenty výpočetní techniky. Umíme i smartphony a pokladní systémy.


Śicí stroje 

Prodej a servis šicí techniky jako jsou šicí stroje, žehličky a textilní galanterie. Kompletní nabídka příslušenství - jehly, nitě, knoflíky, zipy a další, plná podpora a dodávka pomůcek pro patchwork, to je Šicí centrum Radovský.


Kopírky Canon 

Černobílé i barevné mulitfunkční stroje A3-A4 nabízí certifikovaný parnet Canon společnost Copyservis.


Inzerce zdarma 

On-line inzerce zdarma, komerční inzerce s možností otištění inzerátu v moravských inzeetních novinách PROFIT.


Pojizdné skříňky 

Mobilní nebo-li pojizdné skříňky na kolečkách najdou své uplatnění v kancelářích i v tiskařských provozech.


Brány posuvné, samonosné a křídlové 

Kovo Peter - Zakázková kovovýroba, stavební zámečnictví, vrata, brány a jiné ocelové konstrukce


Plynové kotle 

Plynové kotle DESTILA jsou závěsné i stacionární.


Montážní plošiny 

Montážní plošiny je vhodná při práci na stavbě, přenášení a převážení stavebních materiálů.


Sportovní sací koše 

Sportovní sací koše Pavliš a Hartmann.


Sklokeramické varné desky 

Sklokeramické varné desky jsou stále populárnější.


Vybavení šaten 

Nabízíme moderní vybavení šaten.


ISO EMS - zajištění certifikace ISO 9001, 14001, 18001 

Nabízíme poradenství, zpracování, zavedení systému jakosti, norem ISO, ISO 9001, ISO 14001, životní prostředí (EMS), systému bezpečnosti práce, OHSAS 18001, HACCP.


Inženýrské stavby 

MYFA Olomouc se zabývá přípravou, projekcí a realizací inženýrských staveb.


Obráběcí nástroje 

Verko - váš dodavatel nástrojů, nářadí a měřidel


Přívěsné vozíky a nákladní přívěsy 

Nabízíme přívěsné vozíky a nákladní přívěsy zapřahnutelné za všechna osobní auta a nákladní auta. Všechny vozíky a přívěsy jsou schváleny pro provoz na silničních komunikacích.


Lékárna Olomouc 

Nakupujte online léky, vitamíny, potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál a potřeby pro děti. Náš lékárník Vám poradí s výběrem.


Hotel Golf Resort Olomouc 

Hotel Golf Resort Olomouc nabízí opravdu výjimečné ubytování v blízkosti moravské metropole. Je zasazen na golfové hřiště v překrásném prostředí podhůří Oderských vrchů.


Vyhledávání:
Mimořádná nabídka

Tel.: 585 415 183, E-mail: balcarek@volny.cz
Copyright © 1990-2018 Balcárek VáhoServis | Všechna práva vyhrazena | Zajímavé odkazy