Zvolte kategorii vah
menu
lupa
Košík

Ochrana osobních dat

Firma Martin Balcárek jako provozovatel internetového obchodu Váhoservis Olomouc garantuje bezpečnost Vámi poskytnutých dat. Provozovatel internetového obchodu se zavazuje k dodržování zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Námi zpravované osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití.

Pokud nakupujete jako fyzická osoba požadujeme při registraci uvést následující údaje: Jméno a příjmení Adresu pro fakturaci a dodání zboží Telefonické spojení Elektronickou adresu (e-mail)

Pokud nakupujete jako právnická osoba požadujeme při registraci uvést následující údaje: Název firmy Adresu pro fakturaci a dodání zboží IČO DIČ Telefonické spojení Elektronickou adresu (e-mail)

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Slouží k realizaci, provedení nezbytných účetních operací a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Vaše data, které uvádíte jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.

Váš souhlas

Používáním internetového obchodu Váhoservis Olomouc souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech po neurčitou dobu. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Prodáváme a servisujeme váhy těchto značek

T Scale T Scale T Scale T Scale T Scale
Infolinka 602 735 557